Skip to content

Kontakt – uwaga: strona archiwalna, dane nieaktualne

W Radzie Rowerowej zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich pytań, sugestii, czy opinii na temat rozwoju kultury rowerowej w Gliwicach. Jesteśmy tu, aby wspierać, doradzać i angażować się w inicjatywy na rzecz lepszej przyszłości rowerowej naszego miasta.

road road sign traffic 7987542

E-mail: [email protected]

Zachęcamy do kontaktu mailowego, przez który możesz szybko i łatwo przekazać nam swoje zapytania. Odpowiadamy na każdą wiadomość, staramy się robić to jak najszybciej, jednak prosimy o cierpliwość w przypadku większej liczby zapytań.

Telefon: +48 32 765 4321

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji w godzinach pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00. Czekamy na Twój telefon, aby razem pracować nad rowerowymi Gliwicami.

Adres: ul. Rowerowa 10, 44-100 Gliwice

Jesteśmy tu, aby wspierać rozwój rowerowej społeczności w Gliwicach. Nasze biuro jest miejscem spotkań, planowania akcji oraz organizacji wydarzeń promujących kulturę rowerową.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami, projektami i wydarzeniami, śledząc Radę Rowerową w mediach społecznościowych. To także świetny sposób na bezpośredni kontakt z nami oraz dołączenie do naszej rosnącej społeczności rowerowej.

Facebook: Gliwicka Rada Rowerowa

Instagram: @gliwickaradarowerowa

Twitter: @GRR_Gliwice

Zapraszamy do obserwowania, komentowania i udostępniania naszych postów. Twoje wsparcie pomaga nam rozwijać kulturę rowerową w Gliwicach!

Pamiętaj, że bez względu na preferowany sposób komunikacji, zawsze jesteśmy tutaj, aby słuchać i pomagać. Razem tworzymy przestrzeń przyjazną dla rowerzystów w Gliwicach.