Spotkanie nr 43

Spotkanie Gliwickiej Rady Rowerowej nr 43.

  1. Spotkanie odbyło się w Zarządzie Dróg Miejskich w Gliwicach przy ulicy Płowieckiej wspólnie z delegatami Zespołu Branżowego ds. Bezpieczeństwa.
  2. Celem spotkania było zaznajomienie nowej dyrektor ZDM – Anny Gilner z problematyką tematów obu zespołów branżowych (GRR i BP). Przedstawiono wzajemne stanowiska i poglądy w ogólnych ramach, przedyskutowano możliwości współpracy.
  3. Dyrektor ZDM nie widzi możliwości delegowania pracownika ZDM do działań w zespołach, głównie z powodu różnorodności tematyki i sporej liczby różnych osób zajmujących się poszczególnymi tematami. Także spotkania po godzinach pracy nie są możliwe. Jednak ZDM deklaruje otwartość działań i możliwości kontaktu.
  4. Ustalono, że możliwe będą uprzednio uzgodnione spotkania w ZDM w godzinach pracy ZDM (proponowany termin to poniedziałki godzina 9.00), w których ze strony ZDM wezmą udział osoby zajmujące się poszczególnymi tematami. Problematyka każdego spotkania powinna być uprzednio zapowiedziana. Wskazane jest przygotowanie konkretnych problemów do przedyskutowania wraz z pismami, które je omawiają.

Wiceprezes Gliwickiej Rady Rowerowej oraz pomysłodawca jej utworzenia, przodownik turystyki kolarskiej, instruktor przewodnictwa i krajoznawstwa, aktywista Oddziału Uczelnianego PTTK, zawodowo lekarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *